Naujienos

Laiviams – 500 metų

00_small
0

Liepos 2 dieną Laivių kaime vyko šventė “Čia mano namai”, skirta Laivių 500 metų paminėjimui. Tą dieną prie pagrindinės kaimo gatvės buvo atidengtas ir pašventintas tautodailininko iš Salantų Liudo Ruginio išskobtas koplytstulpis, kuris pastatytas prie pagrindinės kaimo gatvės.

Laiviškiai ypatingą progą paminėjo dalyvaudami sportinėse varžybose, kaimo gyventojams ir svečiams buvo surengtas šventinis koncertas, kuriame pasirodė kaimo popšou vaikų grupė, Laivių filialo folkloro ansamblis, saviveiklininkai. Pasveikinti laiviškių atvyko Vaclovo Kaubrio ir Aroldo Domarko kantri duetas iš Salantų, liaudies muzikos ansamblis iš Skuodo rajono Rukų kaimo. Šventės proga buvo pagerbti labiausiai nusipelnę kaimo gyventojai.
Laivių bendruomenės pirmininkė Irena Šetkienė garbės raštais apdovanojo geriausią Salantų gimnazijos gimnazistę iš Laivių Viktoriją Tuzaitę, apvalius jubiliejus šiais metais šventusius Viliją Vaitkuvienę, Donatą Dobrovolskį, Stanislavą Petrauskienę, Justiną Puškorių. Šventę organizavo Laivių filialo vedėja Stasė Butkevičienė ir meno vadovė Jurgita Palubinskaitė. Na o iki pat vėlyvos nakties laiviškius ir svečius linksmino  DJ “Ritming” iš Mažeikių, kurie mėgavosi ne tik šokiais, bet ir puikiu šviesos bei lazerių šou.

Fotoreportažas

Skip to content