Naujienos

“Šeima lyg židinys, jei kurstysi bendravimą lyg liepsną – ji gyvuos”

mamudiena_zvainiai
0
Žvainių skyrius ir “Imbariečių draugija” į šventę “Šeima lyg židinys, jei kurstysi bendravimą lyg liepsną – ji gyvuos” pakvietė Imbarės krašto žmones. Veikė vietos kūrėjų darbų paroda.

Jų autoriai buvo apdovanoti Salantų kultūros centro direktorės Stasės Preibienės padėkomis. Nuostabų koncertą susirinkusiems dovanojo Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos mokiniai. Pati nuoširdžiausia padėka nepakartojamai šauniems mokiniams ir jų vadovams Daliai Puotrienei, Antanui Žvinkliui ir Robertai Bajorei. Imbarės karšto mamos ir šeimos sulaukė pačių šilčiausių sveikinimų iš rajono vicemerės Danutės Skruibienės bei Tarybos nario Almanto Skruibio. Seniūnas Antanas Turauskis džiaugėsi galėdamas pasveikinti imbariškius, o koncertavusiems vaikams atvežė skaniausių saldainių. Bendruomenės pirmininkė Daiva Stonkuvienė dėkojo žmonėms už norą burtis ir nuoširdžiai džiaugėsi, kad bendruomenė tarsi gausi ir darni šeima.
Daugybė padėkos žodžių Imbarės karšto žmonėms, radusiems laiko susirinkusiems į šventę. Kad šventė būtų tikrai pavykusi nei laiko, nei jėgų negailėjo Daiva Stonkuvienė, Justinas Bertašius, Gražina Selkauskienė, Katrytė Puškorienė, Petronelė Indriuškienė. Ačiū visiems ( o tų visų būta nemažai) įvairiausiais būdais prisidėjusiems prie šventės organizavimo. Neveltui sakoma: “vienas lauke ne karys”, gausus būrys pagalbininkų pasistengė ir imbariškiams buvo sukurtas šventinis vakaras.

Žvainių skyriaus renginių organizatorė Vitalija Valančiutė
Fotogalerija
Skip to content