Naujienos

Salantų „Bičiuliai“ susitiko su Kretingos senjorais

P1019842
0

Penktadienio popietę Salantų kultūros centre netilo dainos, pašnekesiai ir aplodismentai. „Bičiulių“ klubas, vadovaujamas Adolfo Stanevičiaus, susitiko su Kretingos senjorais.

Susirinkusius svečius ir „Bičiulių“ klubo narius su artėjančiu savaitgaliu sveikino Salantų kultūros centro kapela vadovaujama Petro Pučkoriaus ir folkloro ansamblis „Sėituva“, vadovaujamas Danutės Venckienės.

Kultūros centro parodų salėje buvo surengta Kretingos 3-iojo amžiaus universiteto studijos „Fotoakimirka“ fotografijų paroda „Būties dvelksmas“. Parodą pristatė ir apie studijos veiklą išsamiai papasakojo Stanislava Zakličkienė.

Dainomis renginį papuošė ansamblis „Svajonių aidas“, vadovaujamas Aloyzo Žilio, šokiais linksmino „Gaja“, vadovaujami Donatos Lubytės, savo kūrybos eiles skaitė poetė Juzefa Jucienė, o susitikimą surengusi Angelina Paulauskienė kvietė Salantų senjorus įsteigti 3-iojo amžiaus universiteto filialą Salantuose.

Renginio organizatoriai popietės dalyviams linkėjo būti sveikiems, aktyviems gyvenimo kūrėjams, skatino bendrauti, dalintis gera nuotaika ir įspūdžiais.

 

Fotogalerija

Salantų kultūros centro informacija

Skip to content